Antikvariát Bohemia Cactus
Hlavní stránka
Bohemia Cactus
Česky
English
Kontakt
Antikvariát
Výběr z novinek
Knihy a brožury
str. 2
str. 3
str. 4
str. 5
Časopisy - roky
str. 2
str. 3
str. 4
Časopisy - čísla
str. 2
str. 3
str. 4
str. 5
str. 6
str. 7
str. 8
Katalogy
Jiné tiskoviny
str. 2
Multimédia
Nekaktusářská
str. 2
Novinky
Slevy
str. 2
Speciál nabídka
Vyhledávání
Ke stažení
Výkup literatury
Jak objednávat?
Odkazy
Jak objednávat

Objednávkový systém jsem se snažil pro vás přehledně rozčlenit na jednotlivé rubriky. Pokud si přejete zobrazit tituly obsažené v rubrice "Knihy a brožury", můžete kliknout na odkaz "Knihy a brožury" v levé části obrazovky. Některé rubriky mají několik set položek, takže jsou rozděleny na více stránek. Na další stránku se v takovém případě dostanete pomocí navigačního menu "Stránka 1 2 3" atd., které uvidíte na spodu aktuální stránky před objednávkovým formulářem. Stejně lze postupovat i v případě ostatních kategorií.

Budete-li chtít shlédout titulní stranu publikace s podrobnějšími údaji, neváhejte kliknout na odkaz Detail = ANO, který se zobrazuje u titulů v pravé části obrazovky. Detail se vám otevře v novém okně prohlížeče.

V katalogu můžete také vyhledávat - dvojím způsobem. Během listování katalogem uvidíte v horní části obrazovky políčko u kterého je text "Fulltextové vyhledávání:". Do tohoto políčka vepíšete slovo, které chcete vyhledat a stisknete tlačítko "Vyhledat". Tato funkce slouží k podrobnému vyhledávání v celém katalogu a je vhodná k nalezení publikace, u níž si člověk není jist přesným názvem nebo autorem. Hledaný výraz můžete zadávat v různých formách např. jména známých českých kaktusářů najdete jako Říha - říha - Riha - riha, nebo Šubík - šubík - Subik - subik. Pokud člověk ví, co přesně hledá, je výhodnější použít formulář pro podrobné vyhledávání, na který se dostanete po stisknutí odkazu "Vyhledávaní" v levé části obrazovky. Do tohoto formuláře je třeba zadávat údaje nebo jejich části v přesném znění s háčky a čárkami. Po stisknutí tlačítka "Vyhledat" se vám pak zobrazí tituly setříděné podle kritéria, které jste si sami zvolili.

Objednávku provedete tak, že zatrhnete bílé políčko v pravé části obrazovky u požadovaného titulu, vyplníte formulář který je na konci stránky a stisknete tlačítko "Odeslat objednávku". Kontaktní údaje stačí vyplnit pouze jednou, systém si je bude v průběhu prohlížení stránek pamatovat. Objednávat lze pochopitelně též poštou, e-mailem, nebo telefonicky.

Petr Koupelka, Nádražní 48/a, CZ-78501 Šternberk, Morava, Česká republika, Tel.: 608 766 256, email: petr.koupelka@cactus.cz